Wat ga je doen?
Als inspecteur - reparateur elektrische gereedschap gaan er iedere dag machines en handgereedschappen door je handen. Je bent gemotiveerd en hebt interesse in de werking van het gereedschap. Je weet wanneer er iets niet klopt, en je bent nieuwsgierig naar eventuele afwijkingen :
Wat ga je nog meer doen als inspecteur / reparateur elektrische gereedschap? :
Dit bezit je :
Als inspecteur -reparateur elektrische gereedschap ben je samen met een collega verantwoordelijk voor de staat van alle elektrische gereedschap. Samen gan jullie aan de slag met het keuren en repareren van het elektrisch gereedschap.
Wat wordt er nog meer van je verwacht als inspecteur / reparateur?
Wat ontvang je?
Ben je toe aan een nieuwe of andere uitdaging? Ik ga graag het gesprek met je aan om de mogelijkheden te bespreken. Je kunt mij bereiken via [email protected] of bel op telefoonnummer : 0475-316165. Ook kun mij een appje sturen via telefoonnummer : 06-51154002. Uiteraard mag je ook altijd vrijblijvend ons kantoor binnen lopen, ik maak graag tijd!