Jobsuche > Neu-Ulm > Operator

OPERÁTOR VÝROBY - NĚMECKO

Orienta Czech
Neu-Ulm, Baden-Württemberg, Deutschland
Quick Apply
Diese Stelle ist in deinem Land nicht verfügbar.

Co Vás čeká?!

  • obsluha linky na výrobu uhlíkových tkanin
  • zakládání materiálu
  • základní nastavení linky
  • PRÁCE POUZE NA 1 SMĚNU
  • dlouhodobý projekt práce na 2 roky i více, pokud bude zaměstnanec spokojený

Požadujeme :

  • vzdělání alespoň výuční list
  • manuální zručnost
  • fyzická kondice
  • angličtina NEBO němčina alespoň na základní úrovni jednoduchá komunikace

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce : Neu-Ulm, Německo
  • mzda : 2135€ čistá mzda (hrubá mzda cca 3150€)
  • ubytování zařizuje zaměstnavatel (hotel, byt)
  • doprava po vlastní ose vlastní auto nutností

Branche : Funktion :

Funktion :

Anstellungsart : Dauerhafte Arbeit

Karrierestufe : Ungelernte / r

Vor 20 Tagen