Jobsuche > Ketzin > Pracownik magazynu

Pracownik magazynu (m/k/r)

office people Personalmanagement GmbH Ludwigsfelde
Ketzin, Deutschland
Diese Stelle ist in deinem Land nicht verfügbar.

Über uns

office people Personalmanagement GmbH jest jednym z wiodących dostawców usług personalnych w Niemczech i koncentruje się wyłącznie na rozwoju organicznym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdego dnia łączymy tysiące ludzi z naszą rozległą siecią klientów. Obecnie zatrudniamy ponad 9.

000 pracowników w ponad 100 lokalizacjach na terenie Niemiec.

Ty też możesz zacząć z nami!

Jakie kwalifikacje należy posiadać?

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Rzetelnośc jak i zaangażowanie do pracy
  • Mile widziani kandydaci ze wszystkich sektorów zawodowych

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Załadunek i rozładunek kontenerów
  • Sortowanie paczek
  • Etykietowanie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy stawkę ponadpłacową
  • świadczenia urlopowe jak I świąteczne
  • Osobiście towarzyszymy w Twoim pierwszym dniu pracy
  • Pokrycie kosztów wszelkich potrzebnych szkoleń
  • Duża możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
  • Możliwość pracy na jedną wybraną zmianę

Kontaktinfo

office people Personalmanagement GmbH

Zum Röthepfuhl 1

14974 Ludwigsfelde

49 3378 201240

[email protected]

Vor 26 Tagen