Jobsuche > Potsdam > Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy (m/w/d) Großbeeren

Manpower
Potsdam
Diese Stelle ist in deinem Land nicht verfügbar.

Pracownik magazynowy (m / w / d) Großbeeren

Obecnie poszukujemy kilku niezawodnych i zmotywowanych pracowników magazynu w pe?nym wymiarze godzin dla nowej, nowoczesnej firmy logistycznej w Grossbeeren !

Zacznij ju? dzi? z Manpower i naszym klientem, globalnym partnerem logistycznym dostarczaj?cym wysoce wyspecjalizowane rozwi?

zania dla g?ównych ga??zi przemys?u na ca?ym ?wiecie, i aplikuj online na swoje nowe stanowisko ju? teraz! Je?li posiadasz aktualne CV, mo?

esz zrezygnowa? z listu motywacyjnego. Proces aplikowania b?dzie wtedy jeszcze ?atwiejszy i szybszy.

Nasza oferta dla Ciebie jako pracownika magazynu :

  • Umowa o prac? na czas nieokre?lony
  • Wynagrodzenie godzinowe w wysoko?ci 13,80 € brutto
  • Za ka?d? udan? rekomendacj? nowego wspó?pracownika (gn) wyp?acamy dodatkow? premi? za polecenie w wysoko?ci 250 € brutto.
  • Bonus wakacyjny i ?wi?teczny
  • Intensywne szkolenie wprowadzaj?ce do nowej pracy
  • Ekskluzywne zni?ki pracownicze u ponad 800 partnerów, takich jak Adidas, Apple, WMF, Apollo i wielu innych
  • Bezp?atna odzie? ochronna
  • Nowoczesne ?rodowisko prac y

Oto Twoje zadania :

  • Kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów przy u?yciu wózków kompletacyjnych ze wsparciem skanera
  • Pakowanie towarów i sprawdzanie towarów pod k?tem uszkodze?

Nasze wymagania :

  • Do?wiadczenie w bran?y logistycznej b?dzie dodatkowym atutem
  • Gotowo?? do pracy zmianowej
  • Dobra znajomo?? j?zyka niemieckiego ( B1 ) umo?liwiaj?ca p?ynne zapoznanie si? z now? prac?

Czy wzbudzili?my Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoj? aplikacj? !

Czy wzbudzili?my Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoj? aplikacj?! Najszybszym sposobem skontaktowania si?

z nami jest przycisk Aplikuj! Mo?esz te? przes?a? nam swoje dokumenty bezpo?rednio na adres e-mail : job.wyrwas@manpower.

de Dbamy o ró?norodno?? i równe szanse, dlatego ch?tnie przyjmujemy aplikacje od osób niepe?nosprawnych. Wszystkie sformu?

owania osobowe w og?oszeniu o prac? nale?y traktowa? jako neutralne pod wzgl?dem p?ci.

Vor 17 Tagen